DETAJE

Volkswagen ID4 PRO

 • gusht 2. 2023, 8:39:37 pd
 • Marka
  Volkswagen
 • Modeli
  Volkswagen ID4 PRO
 • Tipi
  SUV
 • Ngjyra
  e zeze
 • Loji i Karburantit
  Elektrike
 • Lloji Transmisionit
  Automatike
 • Gjendja
  E Re
 • Vitprodhimi
  2023
 • Kilometrat
  0
 • Numri i dyerve
  6

Pershkrimi

 • Sistem Navigimi
 • Heads Up Display 
 • Karikues per telefon (wireless charging)
 • 4 porta USB (2 para dhe 2 pas)
 • Klimatizator smart bizonal + ventula te kondicionerit te passhme
 • Drita ambjenti me 30 ngjyra te ndrysshme 
 • Tavan panoramik 
 • Sensor parkimi para dhe pas 
 • Kamera parkimi
 • 360 grade kamera 
 • Collision assist 
 • Timon multifunksional
 • Timon lekure me ngrohje 
 • Sound System
 • Smart entry + Keyless start + stop
 • Fener full LED MATRIX DRL, Adaptiv
 • Sedilje elektrike me ngrohje + memory + masazh
 • Disqe alumini 20"
 • Pilot automatik 
 • Lexues sinjalistike (Tabela ne rruge)
 • Lane Keep Assist me korigjim korsie 
 • Vete frenim
 • Bluetooth Wifi Connect
 • Apple car play
 • Ekran multimedia me touch screen version me i madh 12 inch
 • Sensor shiu + sensor drite 
 • Sallon gjysem lekure gjysem kamosh
 • Bagazh me hapje elektrike dhe Hands free (hapje me kembe)
 • Blind Spot assist 
 • Pasqyra qendrore me erresim automatik
 • Sensor drite 
 • Sensor shiu
 • Tavan i zi me zgara chromatike 
 • Sediljet e pashme me palosje (40/60)
 • Drive mode select (ECO, SPORT, CUSTOM)
 • Goma vete riparuese
 • Asistenc me malore (Hill Assist System)
 • Kompjuter Bordi me timon 5.3 inch
 • Vete Parkim 
 • Pasqyra elektrike me ngrohje dhe palosje 
 • Sistem inteligjent ESP
 • Logo e perparme VW me ndricim bashke me dy shirita LED te integruara  me maskarinen 
 • Frenim rigjenerativ
 • Mbeshtetese krahu 
 • Sistem inteligjent per monitorimin e presionit te gomave
 • Smart Car connection version 4.0 (karikim inteligjent, Komand me ze, Navigim, Car Control) ISOFIX me vendet per karrigen e femijeve 
 • Shiriti ID led ne kroskot multicolor per orientimin e navigimit, paralajmerime per frenim, indicator karikimi auto hold
 • Monitorim per shoferin dhe paralajmerim per shplodhje (Driver Fatigue System)
 • Frenat e dores elektrike dhe automatike 
 • Drita antimjegull
 • Paket "Satin Chrome" finitura kromatike tek dyert dhe zgarat e siperme ne tavan
 • Zgarat gjatesore me ndricim LED


Cmimi

40900 €

42900

Elektrike
Loji i Karburantit
0
Kilometrat
e zeze
Ngjyra

SHIKIM I SHPEJTE